Skip to main content

Pierwsze spotkanie VII edycji warsztatów LOGOLab 2023–2024

 

21 października 2023 roku zainaugurowaliśmy VII edycję warsztatów LOGOLab dla dzieci z jąkaniem i ich rodzin. Warsztaty te organizowane są przez logopedki z Uniwersytetu Śląskiego i Fundacji Centrum Logopedyczne, we współpracy z członkiniami   Koła Naukowego Młodych Logopedów UŚ.

Wyjątkowo, w sobotnie popołudnie, budynek Uniwersytetu Śląskiego, zmienił się w pole gry terenowej organizowanej przez zespół złożony z terapeutek (dr Monika Pakura, mgr Joanna Szymczakowska, mgr Justyna Szczypa), wolontariuszek (studentek logopedii UŚ), a także młodzieżowych mentorów (uczestników poprzednich edycji warsztatów LOGOLab. Dzieci miały okazję odwiedzić aż 5 stacji! Każda z nich była wyjątkowa i naładowana dawką pozytywnej energii. Na koniec gry, wszyscy uczestnicy otrzymali „iskierkę” i słodkie upominki. Po takim naładowaniu akumulatorów, jesteśmy pełni energii na kolejne LOGOLabowe przygody!

Równolegle do gry terenowej, dr hab. Katarzyna Węsierska prof. UŚ, poprowadziła sesję dla rodziców, w której udział także wzięły wyjątkowe gościnie. W czasie spotykania rodzice mieli okazję zapoznać się z założeniami warsztatów LOGOLab, poznać najważniejsze fakty na temat jąkania. Przede wszystkim jednak mogli skorzystać z wiedzy i osobistych doświadczeń dwóch podwójnych ekspertek mgr Justyny Janikow i mgr Karoliny Mielewskiej.

To było znakomite rozpoczęcie VII edycji naszych warsztatów!

Fundacja Centrum Logopedyczne
Bażantów 35-37, lok. 8
40-668 Katowice
info@fcl.org.pl

© All rights reserved by Fundacja Centrum Logopedyczne 

© All rights reserved by Fundacja Centrum Logopedyczne 

Fundacja Centrum Logopedyczne

ul. Bażantów 35-37, lok. 8
40-668 Katowice
info@fcl.org.pl

© All rights reserved by Fundacja Centrum Logopedyczne 

Skip to content