innowacje – możliwości – szkolenia – rozwój

 

Tylko 12 miejsc czeka na studentów logopedii!
Wypełnij formularz zgłoszeniowy: ZGŁOSZENIE

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej okazji do nabywania aktualnej wiedzy, nowych kompetencji i umiejętności – nie tylko logopedycznych – do wzięcia udziału w fascynujących wydarzeniach i poznania niezwykłych ludzi! Zachęcamy do uczestnictwa w Letniej Studenckiej Szkole Logopedów (LSSL), a w ramach przewidzianych na czas jej trwania zajęć do, m. in.:

  • włączenia się w pierwszą polską edycję programu Camp Dream. Speak. Live,
  • korzystania ze wszystkich wyjątkowych aktywności TYGODNIA GŁOSU w ramach Katowice Europejskie Miasto Nauki 2024,
  • udziału w międzynarodowej konferencji Many Voices on Stuttering and Cluttering/Wielogłos o jąkaniu i giełkocie (15.09.2024) i wydarzeniach warsztatowych jej towarzyszących, prowadzonych przez wybitnych międzynarodowych specjalistów.

Letnia Studencka Szkoła Logopedów odbędzie się w dwóch terminach od 22 do 28 lipca oraz od 14 do 16 września 2024 roku – udział w obu turach jest obowiązkowy. Uczestnictwo w LSSL jest bezpłatne. Organizatorzy w trakcie jej trwania zapewniają różne, atrakcyjne zajęcia szkoleniowe – przede wszystkim praktyczne, ale też teoretyczne (wybrane z nich przeprowadzone będą w języku angielskim). Kadra LSSL to zespół doświadczonych logopedów i terapeutów (m. in. dr Ewa Biłas-Pleszak, prof. UŚ; dr Susanne Cook, George Fourlas, dr Monika Pakura, dr Erik X. Raj, mgr Joanna Szymczakowska, dr hab. Katarzyna Węsierska, prof. UŚ; dr hab. Katarzyna Wyrwas, prof. UŚ). Podczas zajęć uczestnicy będą mieli zapewnione drobne przekąski, natomiast zakwaterowanie zabezpieczają we własnym zakresie.
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w LSSL muszą przejść proces rekrutacji. Na zgłoszenia online czekamy do 29 lutego 2024 roku. Na podstawie przesłanych zgłoszeń zostanie wybranych dwanaścioro studentek/studentów – uczestników/uczestniczek Letniej Studenckiej Szkoły Logopedów 2024.

Zakwalifikowanie się do LSSL jest równoznaczne z deklaracją stuprocentowej frekwencji i zaangażowania we wszystkie aktywności zaplanowane przez organizatorów. Jednocześnie uczestnicy zobowiązują się do wzięcia udziału w szkoleniach przygotowawczych, które będą miały miejsce online i częściowo będą odbywać się w języku angielskim.

Zachęcamy do aplikowania – liczba miejsc jest ograniczona.

Na najlepszych czekamy w Katowicach na UŚ!

dr Monika Pakura, koordynatorka projektu

Kontakt: lssl@fcl.org.pl

Fundacja Centrum Logopedyczne
Bażantów 35-37, lok. 8
40-668 Katowice
info@fcl.org.pl

© All rights reserved by Fundacja Centrum Logopedyczne 

© All rights reserved by Fundacja Centrum Logopedyczne 

Fundacja Centrum Logopedyczne

ul. Bażantów 35-37, lok. 8
40-668 Katowice
info@fcl.org.pl

© All rights reserved by Fundacja Centrum Logopedyczne